Author: admin

188bast

prill 7, 2020 nga admin

Si të bastosh në 188Bet 188Bet ka qenë e njohur për një kohë të gjatë, sidomos në Evropë. më shumë kohët e fundit, Ajo ka investuar shumë në Brazil. Ai përfshin çdo gjë, nga një përkthim i plotë i […]

1xBit

shkurt 16, 2020 nga admin

1xBit është një nga platformat e famshme e lojrave të krijuara në 2016. Ajo ofron një gamë të gjerë të opsioneve të basteve dhe nuk mund të kthehen duarbosh, sepse të gjitha […]

888 kazino

shkurt 12, 2020 nga admin

888 Rreth Kazino 888 kazino 888 Kazino është një kazino në internet nga kompania plc 888 Holdings, i cili përfshin një larmi sitesh lojrash në internet si p.sh. 888 poker, vetëm […]

Unibet

shkurt 10, 2020 nga admin

Unibet Kontrolloni atë që kam gjetur në tregun Unibet faqe për më shumë se 20 vjet, Uebfaqja Unibet është e njohur për sigurinë e saj dhe për reputacionin e madh që […]

22bast

janar 28, 2020 nga admin

22Rishikimi Bet specializuar Rreth 22Bet 22Bet është zhvilluar nga profesionistët të cilët kanë punuar në industrinë e lojë për disa vjet. Ilaç më të mirë për nevojat tuaja në Paris, […]

Bonus rival

janar 12, 2020 nga admin

Në fillim të këtij Neni, Ai komentoi se bonus Rivalo është një e mirë në treg. Kjo për shkak se platforma ofron deri në R $ 777 (sim, SHBA $ 777!) Në një bonus […]

rivali Mobile

janar 12, 2020 nga admin

Kjo do të jetë përmbajtja themelore për ata që duan të bast me telefon Rivalo duke aplikuar. Gjëja e parë që duhet të kuptoni është se nuk mund ta shkarkoni […]

Apostas rivale

janar 12, 2020 nga admin

Vlerësimi i propozimeve HOME RIVALO relativisht i ri në tregun e lojrave të fatit në internet, Rivalo bazuar në Curacao dhe përshëndes bettors në Amerikën e Jugut dhe Evropë. u hap në […]

betmotion Mobile

janar 12, 2020 nga admin

baste sportive, lojra kazino, bingo, dhe marrëveshje të madhe. Cilat janë ju BetMotion backup për përdoruesit e regjistruar. Por përtej regjistrimit të thjeshtë dhe të lirë, ka marrëveshje ekskluzive […]

bonus Betmotion

janar 12, 2020 nga admin

Të BetMotion ofron një bonus mirëpritur deri në R $ 150,00 për të gjithë ata që hapin një llogari të parave të vërteta dhe përdorin kodin e promovimit SPORTS150 kur bëjnë […]